Важлива інформація для жителів та гостей Братської громади!

23 Квітня, 2024 р., 11:41
Онлайн-курс «Історія українського громадянського суспільства» про суспільно-політичні події та процеси на шляху становлення українського громадянського суспільства, підготовлений у межах проєкту «Фенікс», що впроваджується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу. Курс розроблено у партнерстві з Українським Інститутом.
23 Квітня, 2024 р., 11:25
Вознесенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що відповідно до повідомлення компетентного органу Японії від 21.03.2024 щодо нотифікації в системі COT № G/SPS/N/JPN/1247 від 30.11.2023 встановлено нові стандарти і критерії для молока, молочних напоїв, інших молочних продуктів, що зберігаються при кімнатній температурі (далі - вимоги). Вищезгадані вимоги розміщено на офіційному вебпорталі Держпродспоживслужби (https://dpss.gov.ua) в розділі «Міжнародне співробітництво» - «Ветеринарія та безпечність» - «Вимоги країн світу».
16 Квітня, 2024 р., 16:09
Ви роботодавець та влаштували на роботу внутрішньо переміщену особу, яка отримала статус після 24 лютого 2022 року? Отримуйте грошову компенсацію від держави впродовж трьох місяців з дня працевлаштування людини або впродовж шести місяців - якщо ВПО має інвалідність. Сума компенсації - 8 тисяч гривень на місяць за кожного найманого працівника. Подавайте заявку на отримання компенсації через портал Дія, електронною поштою або особисто у філії регіонального центру зайнятості за місцем фактичного ведення своєї діяльності.
16 Квітня, 2024 р., 10:51
16 Квітня, 2024 р., 09:10
В сучасних умовах життя неможливо уявити вирощування овочів, фруктів та інших сільськогосподарських рослин без застосування хімічних засобів захисту рослин-пестицидів. Весною на городніх та дачних ділянках починаються сільськогосподарські роботи (наприклад обробка дерев та кущів пестицидами). Хімічний метод захисту рослин простий, доступний, надійний та ефективний. Однак, при його невмілому застосуванні, можна завдати значної шкоди не тільки навколишньому середовищу, а й здоров'ю людини.
16 Квітня, 2024 р., 08:51
Враховуючи потребу органів державної статистики та національної статистичної системи в цілому у висококваліфікованих фахівцях, Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА) інформує про набір студентів за денною та заочною формами навчання.
16 Квітня, 2024 р., 08:50
Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року №300, були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України 16 серпня 2022р. № 918 (далі - Порядок).
16 Квітня, 2024 р., 08:35
Житлова субсидія призначається до дати закінчення опалювального сезону та розраховується з урахуванням тривалості опалювального сезону по 15 квітня включно. З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів буде призначено автоматично до 30 квітня 2025 року (якщо не змінилися дані про майновий стан та/або склад домогосподарств).
16 Квітня, 2024 р., 08:34
18.04.2024 з 08:30 до 16.30 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на електричній мережі тимчасово буде призупинено електропостачання абонентів по вулиці Вороніна смт Братське.
10 Квітня, 2024 р., 19:57
Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 затверджено Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки. Видача паспорта пасіки здійснюється в день звернення за заявою про видачу паспорта пасіки, що подається власником пасіки або уповноваженою ним особою до територіального органу Держпродспоживслужби за місцем проживання власника пасіки або місцезнаходженням пасіки в письмовій або електронній формі (з накладенням кваліфікованого електронного підпису). До заяви додається заповнений та підписаний власником пасіки або уповноваженою ним особою паспорт пасіки.