Про реєстрацію кандидатів на посаду Братського селищного голови кандидата в депутати Братської селищної ради

Дата: 21.09.2020 15:49

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
         25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Братська селищна територіальна виборча комісія Вознесенського району

Миколаївської області

ПОСТАНОВА

смт Братське

"18" вересня 2020 року № 4

Про  реєстрацію  кандидатів  на посаду  Братського селищного  голови кандидата в  депутати Братської селищної ради

До  Братської селищної територіальної виборчої комісії   подали заяви та інші, визначені частиною другою  статті 224 Виборчого кодексу України, документи для реєстрації  кандидати   на посаду селищного голови Шлікер Олексій Михайлович, Недашківський Віктор Миколайович,Новік Костянтин Володимирович,Дубачинський Геннадій Васильович, Бунько Андрій Миколайович   шляхом самовисування  та  заяву та інші, визначені частиною 2 статті 220 Виборчого кодексу України, документи кандидата в  депутати Братської селищної ради по багатомандатному  виборчому округу №1 Смоляр Світлані Миколаївни , шляхом самовисування   на місцевих  виборах , що  відбудуться 25 жовтня 2020 року .

Розглянувши вищезгадані документи, селищна  територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України. Враховуючи вищевказане, керуючись частиною 2  статті 220  частиною 2, статті 224, статтями 216,221  Виборчого кодексу України, постановляє:

1. Зареєструвати кандидатом  в  депутати Братської селищної ради  Смоляр Світлану Миколаївну,  шляхом самовисування   на місцевих  виборах, що  відбудуться 25 жовтня 2020 року .

2. Зареєструвати кандидатами  на посаду Братського селищного голови  Шлікер Олексія Михайловича, Недашківського Віктора Миколайовича, Новік Костянтина Володимировича, Дубачинського Геннадія Васильовича, Бунько Андрія Миколайовича   шляхом самовисування, на місцевих  виборах, що  відбудуться 25 жовтня 2020 року .

3. Надати копію цього рішення  та посвідчення кандидатів на місцевих  виборах  25 жовтня 2020 року, не пізніше 23 вересня 2020року .

4. Рішення про реєстрацію кандидатів на місцевих  виборах  25 жовтня 2020 року  розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії  та веб – сайті Братської селищної ради не пізніше 23 вересня 2020.

5. Передати відомості про реєстрацію кандидатів на місцевих  виборах  25 жовтня 2020 року,   до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною 9 статті 229 Виборчого кодексу України.

Голова Братської територіальної

виборчої  комісії                                                                            Манжула М.П.

Секретар Братської територіальної

виборчої комісії                                                                             Маналакова Т.І.