Братська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Про реєстрацію кандидатів на посаду голови Братської селищної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
         25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Братська селищна територіальна виборча комісія Вознесенського району

Миколаївської області

ПОСТАНОВА

смт Братське

"25" вересня 2020 року № 6

Про  реєстрацію  кандидатів  на посаду  голови Братської  селищної ради

на  місцевих виборах  25 жовтня 2020 року

До  Братської селищної територіальної виборчої комісії   подали заяви та інші, визначені частиною другою  статті 224 Виборчого кодексу України,  документи  для  реєстрації   сім кандидатів   на посаду голови  Братської  селищної  ради   шляхом само висування,    а також  заяви та інші, визначені частиною один  статті 224 Виборчого кодексу України,  документи подали кандидати  на посаду  голови Братської Селищної ради  висунутих організацією партій : - від  МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ  «Наш край» - 1 кандидат ;      - від Миколаївської обласної організації політичної партії « Слуга  народу»  -  1 кандидат;- від Миколаївської регіональної організації політичної партії « Опозиційна платформа – за життя» -  1 кандидат , на місцевих  виборах  25 жовтня 2020 року .

Розглянувши вищевказані документи, їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України, керуючись частиною 2  статті 224 ВКУ, частиною 1 статті 224, статтями 216-217,221  Виборчого кодексу України, селищна  територіальна  виборча  комісія  постановляє:

1. Зареєструвати  кандидатів  на посаду Братського  селищного голови   Герасименко Костянтина Геннадійовича,   Собко Нелю Олександрівну,   Коваль Наталію Миколаївну,  Дулебського Володимира Антоновича,  Кравець Єгора Івановича,   Козиревич  Дмитра Павловича,   Юдова  Віктора Миколайовича, Петренко Олену Володимирівну,Підборського Романа Григоровича,Головату Валентину Андріївну.

2. Надати копію цього рішення  та посвідчення кандидатів  на посаду голови Братської селищної ради  на місцевих  виборах  25 жовтня 2020 року, не пізніше 30 вересня 2020року .

3. Рішення про реєстрацію кандидатів на посаду голови Братської селищної ради на місцевих  виборах  25 жовтня 2020 року  розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії  та веб – сайті Братської селищної ради не пізніше30 вересня 2020, в газеті «Перемога « до 01 жовтня 2020року .

4. Передати відомості про реєстрацію кандидатів на місцевих  виборах  25 жовтня 2020 року   до Центральної виборчої комісії у порядку, встановленому частиною 9 статті 229 Виборчого кодексу України.

Голова Братської територіальної

виборчої  комісії                                                                            Манжула М.П.

Секретар Братської

територіальної виборчої комісії                                                Маналакова Т.І.