Братська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Сплати за доставку газу до кінця вересня – отримай безкоштовне обстеження мереж

 

Напередодні опалювального сезону АТ «Миколаївгаз» проводить акцію для своїх клієнтів – споживачі, які до 30 вересня 2020 року оплатять за розподіл газу по грудень 2020 р. включно, мають змогу безоплатно обстежити газові мережі своїх квартир чи приватних будинків.

Про здійснення оплати та бажання отримати безкоштовний огляд своїх мереж учасник акції подає заяву до Центру обслуговування клієнтів або повідомляє за телефонами Контакт-центру 067-65-70-104, (0512) 777-104.

Нагадаємо, щосвоєчасна сплата за доставку газу є запорукою безпечного та безперебійного газопостачання. Адже саме ці кошти АТ «Миколаївгаз» направляє на обслуговування газорозподільної системи області та утримання мереж в робочому безаварійному стані.

Наразі загальна заборгованість клієнтів «Миколаївгазу» становить майже 120 млн. гривень. Брак коштів ускладнює для компанії можливість своєчасно і  повному обсязі підготувати газорозподільну систему до опалювального сезону.

АТ «Миколаївгаз» закликає споживачів вчасно сплачувати за послугу розподілу газу і не допускати нарощування боргів, адже від цього залежить безперебійне та безаварійне газопостачання.

 


« повернутися до списку новин