Братська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Про скликання першої сесії новообраної Братської селищної ради Вознесенської району Миколаївської області

Перші вибори депутатів  Братської селищної ради  25 жовтня 2020року

Братська селищна територіальна виборча комісія

Вознесенського району Миколаївської області

ПОСТАНОВА

смт.Братське

« 15  » год. «00 » хв.

«13 » листопада   2020 року                                                                  №22

Про скликання першої сесії  новообраної Братської селищної ради

Вознесенської району  Миколаївської області

Відповідно до  вимог   статті 89  Закону України « Про місцеві вибори», пунктів 1,3   статті 283  Виборчого кодексу України  Братська селищна територіальна виборча комісія  здійснила  реєстрацію   обраних депутатів  Братської селищної ради.   Керуючись  статтями   25 і 89   Закону  України

« Про місцеві вибори» Братська  селищна територіальна виборча комісія  постановляє :

1. Скликати  першу  сесію  новообраної Братської селищної ради Вознесенського району   18 листопада 2020 року в 09 год. 00хвил. за адресою : смтБратське  вул. Миру,104  в приміщенні Братської селищної ради .
  2. Повідомити новообраних  депутатів  про дату , час та місце   проведення  першої сесії Братської селищної ради.
  3. Цю Постанову  оприлюднити  на   веб – сайті Братської селищної ради та  розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії  не пізніше 16 листопада 2020.

Голова Братської  СТВК                ______________        Манжула М.П.

Секретар Братської  СТВК ­­­­         ­­­­­­­­­­­____________   Маналакова Т.І.