Про скликання першої сесії новообраної Братської селищної ради Вознесенської району Миколаївської області

Дата: 13.11.2020 14:30

Перші вибори депутатів  Братської селищної ради  25 жовтня 2020року

Братська селищна територіальна виборча комісія

Вознесенського району Миколаївської області

ПОСТАНОВА

смт.Братське

« 15  » год. «00 » хв.

«13 » листопада   2020 року                                                                  №22

Про скликання першої сесії  новообраної Братської селищної ради

Вознесенської району  Миколаївської області

Відповідно до  вимог   статті 89  Закону України « Про місцеві вибори», пунктів 1,3   статті 283  Виборчого кодексу України  Братська селищна територіальна виборча комісія  здійснила  реєстрацію   обраних депутатів  Братської селищної ради.   Керуючись  статтями   25 і 89   Закону  України

« Про місцеві вибори» Братська  селищна територіальна виборча комісія  постановляє :

1. Скликати  першу  сесію  новообраної Братської селищної ради Вознесенського району   18 листопада 2020 року в 09 год. 00хвил. за адресою : смтБратське  вул. Миру,104  в приміщенні Братської селищної ради .
  2. Повідомити новообраних  депутатів  про дату , час та місце   проведення  першої сесії Братської селищної ради.
  3. Цю Постанову  оприлюднити  на   веб – сайті Братської селищної ради та  розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії  не пізніше 16 листопада 2020.

Голова Братської  СТВК                ______________        Манжула М.П.

Секретар Братської  СТВК ­­­­         ­­­­­­­­­­­____________   Маналакова Т.І.