Братська громада
Миколаївська область, Вознесенський район

Про реєстрацію обраного голови Братської селищної ради Вознесенської району

Перші вибори депутатів  Братської селищної ради  25 жовтня 2020року

Братська селищна територіальна виборча комісія

Вознесенського району Миколаївської області

ПОСТАНОВА

смт.Братське

« 15  » год. «00 » хв.

«13 » листопада   2020 року                                                                  №20

Про реєстрацію обраного  голови

Братської селищної ради Вознесенської району

На виконання вимог частини  першої статті 89  Закону України « Про місцеві вибори»,   пунктів 1,3 статті 283  Виборчого кодексу України  Братська селищна територіальна виборча комісія  зареєструвала  від   обраної, на підставі  Протоколу Братської  селищної територіальної виборчої комісії від 02 листопада 2020року  про результати голосування  з виборів  голови   Братської  селищної ради     заяву,  про реєстрацію  голови  Братської селищної ради  СОБКО НЕЛІ ОЛЕКСАНДРІВНИ.

Керуючись частинами 1,5 статті 278  Виборчого кодексу України Братська селищна територіальна виборча комісія  постановляє :

Зареєструвати обрану  селищним головою  Братської селищної ради  Вознесенського району Миколаївської області – Собко Нелю Олександрівну, 26.01.1977р.н., освіта вища, безпартійна,  сільський голова  Улянівської сільської ради, проживає с.Улянівка, вул.  Садова,43, більшістю голосів – 899,висунутої шляхом  самовисування.

2. Рішення про реєстрацію голови Братської селищної ради  на місцевих  виборах  25 жовтня 2020 року  розмістити на стенді офіційних матеріалів комісії  та веб – сайті Братської селищної ради не пізніше 16 листопада 2020.

Голова Братської  СТВК                ______________        Манжула М.П.

Секретар Братської  СТВК ­­­­         ­­­­­­­­­­­____________   Маналакова Т.І.