13 Квітня, 2024 р., 10:17
11 квітня 2024 року проведено робочу нараду за участю директора Братського центру соціальних служб Ліни Гризоглаз, фахівця із соціальної роботи Світлани Силенко, практичного психолога Олени Калініної та начальника служби у справах дітей Ірини Афанасьєвої, на якій розглянуто повідомлення Братського відділення поліції №1 Вознесенського РУП ГУНП в Миколаївській області щодо вчинення правопорушення неповнолітніми особами. Як стало відомо, три підлітки, шляхом виймання віконного скла, залізли до непрацюючої Шевченківської ЗОШ І-ІІ ступенів, в приміщенні якої намалювали на дошках та стінах фашистську символіку (свастику) та нецензурні слова.
13 Квітня, 2024 р., 09:55
Директором Братського центру соціальних служб Ліною Гризоглаз, фахівцем із соціальної роботи Світланою Силенко, начальником служби у справах дітей Братської селищної ради Іриною Афанасьєвою проведено спільний профілактичний рейд на території Кривопустоського старостинського округу Братської селищної ради.
12 Квітня, 2024 р., 20:54
З метою вшанування пам’яті жертв російської ракетної атаки у День жалоби на всій території області приспустять Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.
11 Квітня, 2024 р., 11:54
11 квітня 2024 року директорка Братського музею імені М.М.Радкевича Валентина Богдан провела з учнями 5 класів Братського ліцею №2 годину пам’яті, приурочену до Міжнародного дня визволення в'язнів нацистських концтаборів.
10 Квітня, 2024 р., 21:33
10 квітня в кабінеті заступника голови Братської селищної ради Наталі Беньковської, та під її головуванням, відбулося розширене засідання адміністративної комісії територіальної громади, де крім постійних членів комісії участь взяли представники ринків - Іван Кравець та Наталя Менчинська, начальник Братської податкової інспекції Людмила Власенко та Павло Коржан – начальник Братської державної лікарні ветеринарної медицини. На ньому було розглянуто ряд актуальних та важливих питань, що стосувались благоустрою населених пунктів, дотримання правил проти епідеміологічного благополуччя, роботи із громадянами, що здійснюють торгівельну діяльність та надають послуги без сплати належних податків.
10 Квітня, 2024 р., 21:05
10 квітня 2024 року Братський селищний голова Неля Собко провела виїзний прийом громадян в населених пунктах Соколівка, Крива Пустош, Кам’януватка Кривопустоського старостинського округу Братської територіальної громади.
10 Квітня, 2024 р., 20:04
Як відомо, виплата пенсійних коштів здійснюється на підставі дійсних документів, що посвідчують особу.
10 Квітня, 2024 р., 12:53
10 квітня рятувальники 10 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Миколаївській області спільно із представниками Братського лісництва Філії «Вознесенське лісове господарство» ДП «Ліси України», КП "Водограй", провели спільні навчання по відпрацюванню дій органів управління, сил та засобів цивільного захисту єдиної державної системи цивільного захисту, порядок виконання завдань за призначенням та організації взаємодії по гасінню лісових пожеж та  пожеж в екосистемах на базі лісового урочища "Кавказ".
10 Квітня, 2024 р., 11:59
9 квітня 2024 року заступник Братського селищного голови Наталя БЕНЬКОВСЬКА провела нараду по профілактиці правопорушень та злочинності серед неповнолітніх, які проживають на території Братської селищної ради.
09 Квітня, 2024 р., 08:30
Директором Братського центру соціальних служб Ліною Гризоглаз, практичним психологом центру Оленою Калініною, за підтримки директора Братського закладу дошкільної освіти Крістіни Сало, продовжено роботу тренінгу «Батьківство без стресу» із працівниками дитячого садку.