16 Квітня, 2024 р., 08:51
Враховуючи потребу органів державної статистики та національної статистичної системи в цілому у висококваліфікованих фахівцях, Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА) інформує про набір студентів за денною та заочною формами навчання.
16 Квітня, 2024 р., 08:50
Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року №300, були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України 16 серпня 2022р. № 918 (далі - Порядок).
16 Квітня, 2024 р., 08:35
Житлова субсидія призначається до дати закінчення опалювального сезону та розраховується з урахуванням тривалості опалювального сезону по 15 квітня включно. З травня житлові субсидії на неопалювальний сезон більшості одержувачів буде призначено автоматично до 30 квітня 2025 року (якщо не змінилися дані про майновий стан та/або склад домогосподарств).
16 Квітня, 2024 р., 08:34
18.04.2024 з 08:30 до 16.30 у зв’язку з проведенням ремонтних робіт на електричній мережі тимчасово буде призупинено електропостачання абонентів по вулиці Вороніна смт Братське.
10 Квітня, 2024 р., 19:57
Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 19 лютого 2021 року № 338 затверджено Порядок видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки. Видача паспорта пасіки здійснюється в день звернення за заявою про видачу паспорта пасіки, що подається власником пасіки або уповноваженою ним особою до територіального органу Держпродспоживслужби за місцем проживання власника пасіки або місцезнаходженням пасіки в письмовій або електронній формі (з накладенням кваліфікованого електронного підпису). До заяви додається заповнений та підписаний власником пасіки або уповноваженою ним особою паспорт пасіки.
02 Квітня, 2024 р., 15:48
Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” № 1105 від 23.09.1999 (із змінами, далі — Закон № 1105) встановлено, що щомісячні страхові виплати підлягають перерахуванню щороку, з 1 березня, на коефіцієнт, що враховує показники зростання споживчих цін та середньої заробітної плати (доходу) в Україні.
01 Квітня, 2024 р., 14:46
29 Березня, 2024 р., 11:01
Харчові отруєння – це захворювання, які можуть бути викликані продуктами, отруйними за своєю природою, або хвороботворними мікробами.
29 Березня, 2024 р., 11:00
Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» страхувальник відкриває окремий поточний рахунок для зарахування страхових коштів у банках, або в Держказначействі, якщо є бюджетною установою. Кошти, що надходять на зазначений рахунок, обліковуються на окремому субрахунку.
26 Березня, 2024 р., 09:15
Ключовим нормативно-правовим актом, який регламентує загальні положення та особливості призначення пенсій є Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-IV (зі змінами, далі – Закон № 1058-IV).