30 Січня, 2024 р., 13:23
  Нікотинова залежність сьогодні поширюється серед народних мас з такою швидкістю, що її не встигають зупинити або хоча б сповільнити навіть при всіх спробах. Їй підвладні всі: жінки та чоловіки, молодь і літні люди, а найстрашніше, що курити починають вже в підлітковому віці, абсолютно не надаючи значення тому, як це впливає на стан юного організму, що розвивається.
30 Січня, 2024 р., 10:26
«Громади Мрії» - проєкт, спрямований на особистісний розвиток молоді, покращення лідерських навичок та знань у сфері проєктного менеджменту.
29 Січня, 2024 р., 14:50
01 лютого 2024 р. з 08:30 до 16:30, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, постачання електроенергії абонентам, які розташовані по вулицях Миру, Вороніна, провулок Європейський в селищі Братське буде тимчасово припинено.
29 Січня, 2024 р., 14:19
Грип птиці — висококонтагіозне вірусне захворювання птиці, яке у диких птахів може протікати безсимптомно, проте, серед домашньої птиці може викликати гострий перебіг захворювання та загибель. Існує ризик передачі хвороби людині.
29 Січня, 2024 р., 14:17
Постановою Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 і від 30 серпня 2022 р. № 977» уточнено та конкретизовано категорію осіб ВПО за яких власник житла може отримати компенсацію, зокрема визначено, що компенсуються витрати за розміщення внутрішньо переміщених осіб, крім осіб, з якими вони пов’язані родинними відносинами, споріднення яких засноване на шлюбі та кровному рідстві (чоловік, дружина, батько, мати, діти, онуки).
22 Січня, 2024 р., 16:43
Почесні донори України мають право на отримання надбавки до пенсії у розмірі 10 відсотків затвердженого прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць. Дану норму встановлено статтею 21 Закону України «Про безпеку та якість донорської крові та компонентів крові» від 30.09.2020 № 931-IX.
22 Січня, 2024 р., 16:05
24, 25 та 26 січня 2024 року відбудеться зустріч вищезазначених категорій з представниками Данської Ради у Справах Біженців, які будуть проводити реєстрацію на одноразову фінансову допомогу на закриття потреб на опалення.
12 Січня, 2024 р., 13:28
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО підтримає українські підприємства, які надають послуги з сушіння, зберігання та доробки зернових та технічних культур. За програмою передбачено 10-15 проєктів співфінансування, з бюджетом від 18 до 36 млн грн кожен.