11 Липня, 2022 р., 15:15
Братська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника Кривопустоської гімназії з дошкільним підрозділом Братської селищної ради Вознесенського району Миколаївської області (розпорядження селищного голови від 11 липня 2022 р. № 33-р).
09 Березня, 2022 р., 11:53
Братським селищним головою прийнято низку розпоряджень:
23 Лютого, 2022 р., 16:16
Відповідно до рішення Братської селищної ради  10.08.2022 р. № 24 десятої позачергової сесії восьмого скликання «Про надання дозволу на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок із зміною цільового призначення для продажу права оренди на земельних торгах за рахунок земель комунальної власності» Братська селищна рада оголошує конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою на конкурентних засадах наступних земельних ділянок:
23 Лютого, 2022 р., 15:59
Хочете оформити статус багатодітної сім'ї, отримати державну допомогу як одинока мати або прийняти рішення про утворення прийомної сім’ї? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.
14 Лютого, 2022 р., 14:49
Як оформити статус податкового резидента, довідку про відсутність заборгованості чи зареєструвати книгу обліку розрахункових операцій без зайвого клопоту, розповість Гід з державних послуг.
10 Лютого, 2022 р., 09:41
Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.