13 Січня, 2022 р., 13:25
З метою практичного застосування законодавства про захист персональних даних,  розроблені фахівцями Секретаріату Уповноваженого Верховної ради України з  прав людини спільно з проектом «Європейський Союз та Рада Європи  працюють разом задля посилення операційної спроможності Омбудсмена у  захисті прав людини» підготовлено навчальний курс «Захист персональних  даних», розміщено за посиланням: https://study.ed-era.com/uk/courses/course/371.
10 Грудня, 2021 р., 08:31
Шановні Громадяни, мешканці багатоквартирного житлового фонду!
15 Листопада, 2021 р., 15:39
На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг.
10 Листопада, 2021 р., 14:09
Подбати про призначення пенсії при досягненні пенсійного віку можна заздалегідь, скориставшись можливостями вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (розділ «Щодо пенсійного забезпечення» пункт «Анкета надання інформації для автопризначення пенсії за віком»).
09 Листопада, 2021 р., 08:23
Плануєте взяти під опіку або піклування дитину чи недієздатну особу? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити.
04 Листопада, 2021 р., 15:41
Що робити, якщо електронний листок непрацездатності не сформовано внаслідок відсутності на дату початку періоду непрацездатності у реєстрі застрахованих осіб інформації про трудові відносини?